معرفی نسخهٔ ویژهٔ CTS-V برای جشن ۱۱۵ سالگی کادیلاک

کادیلاک به مناسبت جشن ۱۱۵ سالگی خود، یک نسخهٔ ویژه از سدان اسپرت CTS-V را با نام Glacier Metallic Edition معرفی کرده است. از این خودرو امسال تعداد ۱۱۵ دستگاه ساخته شده و با مدل ۲۰۱۸ به بازار عرضه خواهد شد. از ویژگی‌های ظاهری این نسخهٔ ویژهٔ CTS-V می‌توان به تریم خاکستری روشن برای قسمت‌هایی چون دستگیرهٔ درها، کالیپرهای ترمز برمبو به رنگ قرمز تاریک و رینگ‌های آلیاژی ۱۹ اینچی فورج‌کاری شدهٔ براق اشاره کرد.

در داخل نیز صندلی‌های اسپرت ریکارو، سیستم ضبط اطلاعات عملکرد خودرو با نرم‌افزار آنالیز ساخت کاسورث، سانروف، دوربین دید عقب با نمایشگر درون آینه و آخرین نسخهٔ سیستم اطلاعاتی-سرگرمی کادیلاک ارائه شده است. این CTS-V خاص در بخش فنی تغییری نداشته است؛ بنابراین در این سوپرسدان آمریکایی همچنان شاهد همان نیروگاه ۶٫۲ لیتری V8 سوپرشارژ با ۶۴۰ اسب بخار قدرت و ۸۵۵ نیوتن متر گشتاور هستیم. این موتور که نیروی عظیم خود را از طریق یک گیربکس هشت سرعتهٔ اتوماتیک به چرخ‌های عقب می‌رساند، به سیستم غیرفعال‌سازی سیلندرها نیز مجهز است. این ماشین همچنین از سیستم مدیریت عملکرد کشش کادیلاک هم سود می‌برد که به همراه کنترل کشش، پنج حالت مختلف برای استفاده در پیست را هم ارائه می‌کند.

همانند دیگر مدل‌های سری V کادیلاک، مالکین این CTS-V Glacier Metallic Edition می‌توانند از اقامت و آموزش در آکادمی V-Performance کادیلاک لذت ببرند. قیمت این نسخهٔ ویژه ۱۰۳,۸۸۵ دلار اعلام شده است و ۱۰۵ دستگاه از کل تولید ۱۱۵ دستگاهی آن در ماه جاری ساخته خواهد شد.

برچسب ها : CTS-Vکادیلاک
amir